familiearchivaris

Familiearchief Verleden & Verbinding – Archief Broersma » Inloggen

Elke familie heeft een verhaal. Een geschiedenis die verweven is met herinneringen, foto’s, brieven en documenten die de tijd trotseren. Maar wat als we die verhalen niet alleen koesteren, maar ook vastleggen voor de generaties na ons?

Van oude fotoalbums tot vergeten brieven, van verhalen over grootouders tot de kleine momenten die ons vormen—dit archief wordt een levend document van wie wij zijn en waar we vandaan komen.<

Omdat de gezichten en stemmen van het verleden niet verloren mogen gaan. En omdat toekomstige generaties het recht hebben om hun wortels te kennen.

Wil je bijdragen of meer weten? Sluit je aan en help mee om ons familieverhaal voor altijd vast te leggen.

Familie Archivaris

De archivaris van dit familiearchief is Mariska.

Om toegang te krijgen tot familiearchief Verleden & Verbinding – Archief Broersma dient u in te loggen met uw persoonlijke e-mailadres en wachtwoord.


 

Annuleren



Bent u uw wachtwoord vergeten?

Stel uw wachtwoord opnieuw in